Bizi Daha Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

Geniş Ürün Yelpazesi

BİLGİSAYARDAN, TELEFONA,
ELEKTRİKLİ EV ALETLERİNE VE DAHA FAZLASINA.

Kullanım Kolaylığı

Dilediğiniz ürünü üç adımda sipariş verebilirsiniz.

Hızlı Teslimat

ÜRÜNLERİNİZİ 15 DAKİKA İÇERİSİNDE SİZLERE ULAŞTIRIYORUZ..

Mutlu Müşteriler

Siz mutlu oldukça biz gurur duyuyoruz.

Technomrkt HAKKINDA

TECHNOSPHERE TEKNOLOJİ ailesi olarak, ilk girişimimiz olan technomrkt, ihtiyacınız olan teknolojik ürünleri 15 dakika içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. İçeriğinde ise, sizlere geniş kapsamlı teknolojik aletler ve o an ihtiyacınız olan herhangi bir teknolojik alete 15 dakika içerisinde ulaşma fırsatı tanıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, İSTANBUL ANADOLU yakasında bulunan 4 depo ve 20 çalışma arkadaşımızla birlikte sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vizyon

Technosphere teknoloji ailesi olarak, ilk günden itibaren illüzyondan ibaret olan sınırları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Technomrkt ile birlikte hizmetinize sunulacak olan Kozmomrkt ve Süpermrkt’i birleştirerek ONDAN ismisyle hizmet vermeye başlayacağız. Bu süreç içerisinde İstanbul Avrupa yakasında, yakın zamanda açacağımız 6 yeni depo ve 28 çalışma arkadaşımızla birlikte ihtiyacınız olan teknolojik, kozmetik ve gıda ürünlerini sizlere 15 dakika içerisinde ulaştıracağız.

Techno Mrkt için ilerleyen süreçlerde pazar yeri olarak hizmet vermeyi ve sektörde pay sahibi olan interaktif bir şekilde müşterilere hizmet veren TEKNOSA, MEDİAMARKT, VATAN COMPUTER, ARÇELİK v.b firmaların yer alacağı ve müşterilere güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat yapılmasını sağlayacak bir gelecek planlıyoruz.

Kozmo Mrkt için ilerleyen süreçlerde pazar yeri olarak hizmet vermeyi ve sektörde pay sahibi olan interaktif bir şekilde müşterilere hizmet veren GRATİS, WATSON’S, ROSSMAN v.b firmaların yer alacağı ve müşterilere güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat yapılmasını sağlayacak bir gelecek planlıyoruz.

TECHNOSPHERE TEKNOLOJİ, GELECEĞE UZANAN NEFESİNİZ.

Misyon

Misyonumuz, yaptığımız ve yapacağımız işlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sektörde teknolojik ürünlere olan ulaşımı ve güvenli alış-verişi sağlayacak pazar yerini hazırlamaktır.

Hızlı Teslimat
Güvenilirlik
Ürün Kalitesi

Ne Kadar İyiyiz?

Ne kadar iyi olduğumuzu anlatmaya gerek yok,
yukarıdaki oranlar her şeyi açıklıyor...

Siz Değerleri Müşterilerimizin

Ürün Yorumları

avatar-1

Hızlı kargo ve mükemmel paketleme.
1 günde elime ulaştı.Teşekkürler..

Ömer Kara
avatar-2

Bu fiyata kesinlikle kaçırmayın.
Üründe tereddüt edenlere tavsiye ediyorum.

Selin Okumuş
avatar-1

İyi ki sizi tercih etmişim, teslimat çok hızlıydı.Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

Rabia Koç